התקשרו עכשיו
 
08-6247774
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A.S.T פתרונות
 
איי. אס. טי פתרונות הדפסה וסריקה בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
מדפסות:
יצרן:
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
שירות מעל הכול – אצלנו זו לא רק סיסמה. ב-A.S.T פתרונות תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות כמו מדפסות, סורקים, ציוד מתכלה ומיכון משרדי של המותגים המובילים בענף. בראש ובראשונה אנו מאמינים בשירות איכותי, ומעמידים לרשותכם מערך שירות שזמין לכל דרישה, כולל מענה טלפוני מידי במקרה של תקלות.
 
 

יותר מ-30 שנות ניסיון

 
כשזה נוגע לעסק שלכם, אין לנו ספק שאתם זקוקים לטוב ביותר. לשלמה אהרון, מנכ"ל איי.אס.טי פתרונות, ידע וניסיון רב בתחום השירות ובמתן פתרונות בתחום הציוד ההיקפי למשרדים. שלמה ניהל את מחלקת השירות והתמיכה של קרט ישראל, ובהמשך את מחלקת השירות של קרט-ניופאן במשך 19 שנים. בשנת 2012 הקים את חברת איי.אס.טי ואיגד סביבו את מיטב העובדים והטכנאים – כולם ותיקים בענף ובעלי ניסיון רב בעבודה עם חברות ומשרדים.

היינו המורשים מטעם חברת ניופאן למתן שירות באתר הלקוח למוצרי CANON, לרבות: מדפסות רחבות, מדפסות לייזר, סורקי ארכיב ומכשירי פקס משולבים. בנוסף לכך, אנו מורשים מטעם סאן אלקטרוניקס למתן שירות למוצרי AVISION לכלל לקוחותיה ברחבי הארץ. אנו נותנים שירות למגוון רחב של מוצרים ממותגים נוספים (כגון: EPSON, Lexmark, HP ו-Brother) ועוסקים בשיווק ובמכירה של מוצרים, חלקי חילוף ומתכלים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו, עמו נמנים חברות ומוסדות ממשלתיים, כגון: תע"ש, אל-על, משרד הביטחון, אוניברסיטאות, תעשייה אווירית, קופות חולים, בנקים, חברות שילוח, משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים, גרפיקאים, מכוני העתקות ועוד מאות של עסקים ברחבי הארץ.